+0 850 532 15 22[email protected]

Kongre ve Toplantı organizasyonu

  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • uçak bileti

Kongre ve Fuar Organizasyonları

Kongreler veya fuarlar bireysel olarak altından kalması zor organizasyonlar olduğundan yardımcınız olarak fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmeniz de size destek oluyoruz. Sadece bilet satışlarında değil aynı zamanda kongre ve fuar organizasyonlarımızla da kalitemizi ortaya koyuyor ve ziyaretçilerinizin, konuklarınızın eğlenceli aynı zamanda da kaliteli zaman geçirmesini sağlıyoruz.

Modabilet.com olarak sadece bilet satışı ile değil aynı zamanda istekleriniz doğrultusunda kongre ve fuar organizasyonları ile de sizlere hizmet veriyoruz.

Incentive (Kişiye Özel Turlar)

Uçak bileti satışlarının yanında modabilet.com olarak tamamen kişiye özel turlarımız ile de hizmetinizdeyiz. Kişi odaklı ve tamamen istekler doğrultusunda gerçekleştirilen bireysel organizasyonlar kapsamında istediklerinizi bize iletmeniz hayallerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirmemiz için yeterli. Hayatınızda kendinize ait ve özel hissetmek için tercihlerinizi modabilet.com üzerinden bize iletmeniz yeterli.

Bayi Toplantıları

Büyük ölçekli veya küçük firmaların farklı şehirlerde yer alan bayilerini bir araya gelmelerini sağlamak için firma yetkililerinin bize ulaşmaları yeterli. Bayi toplantısı sırasında yemekten alternatif eğlencelere kadar istediğinizi tarafımıza iletmeniz durumunda Bayii Toplantı organizasyonu için istediğiniz her şeyi ayaklarınıza kadar getiriyor ve herhangi bir aksaklık olmadan iş toplantınızı sürdürmenizi amaçlıyoruz.

Sizler de stresten uzak bir şekilde sizin için ve kurumunuza bağlı bayilerini için en iyisini istiyorsanız seyahatlerinizde modabilet.com tercih edebilir ve bayi toplantılarınız için de yine bizi tercih ederek geleceğe dönük planlarınızı hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.

Ürün Tanıtım Toplantıları

Yeni veya eski hiç fark etmeden ürün portföyünüzde yer alan ürünlerinizi tanıtmak ve müşterilerinize kendinizi daha iyi ifade etmek için ürün tanıtım toplantısı düzenlemeyi düşünüyorsanız bizler sizin için gerekli organizasyonu düzenliyoruz.  Modabilet.com web sitesi aracılığı ile bize ulaşmanız ve aklınıza olan fikirleri bize sunmanız, ürün tanıtım sırasında ekstradan toplantıda yer almasını istediklerinize kadar her şeyi sizin için hazırlıyoruz.

Sorunsuz bir organizasyon ile ürün tanıtım toplantılarınızda ikramlarınızdan, konuklarınızın konaklama hizmetlerine kadar sizlere yardımcı olarak kaliteli, düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışarak sizlere ürünlerinize yakışır en iyi hizmeti sunuyoruz.

Düğün Organizasyonu

Yeni bir hayata ilk adımınızı attığınız ve hayatınızı birleştirdiğiniz kişiyle berber sevdiklerinizle de eğlenceli bir zaman geçirmek için modabilet.com olarak rüyalarınızdaki düğünü sizler için organize ediyoruz. İstediğiniz temaya uygun olarak ikramlardan, müziklere kadar sizinle beraber karar veriyor ve masallardaki gibi bir düğün yaşamanızı sağlıyoruz.

Düğün organizasyonlarında da diğer organizasyonlarda olduğu gibi disiplinli ve düzenli olarak çalışıyor sizlere ve konuklarınıza eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmenizi garantiliyoruz. Hayallerinizin gerçek olması için modabilet.com web sitesi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Organizasyonlar

Yurt içinde olduğu gibi yurt dışındaki bağlantılarımızla da yurt dışında da benzersiz ve sorunsuz istediğiniz gibi bir organizasyon düzenliyoruz. İstekleriniz doğrultusunda iş planımızı sizinle paylaşıp tamamen müşteri odaklı olarak çalışarak yurt dışı turları için de istediğiniz organizasyonu sorunsuz olarak yaşamanızı garantiliyoruz.

>