+0 850 532 15 22[email protected]

Modabilet.com hakkında

  • uçak bileti
  • uçak bileti

Hakkımızda;

Modabilet.com ve modatatil.com Modabilet Turizm Ticaret Limited Şirketi bünyesinde kurulmuş olan  TURSAB A grubu seyhatacentası olan AdminTour Turizm Seyahat Acentası’nın uçak bileti satışı ve otel rezervasyonu yapılabilen resmi web siteleridir. Şirketimiz bünyesinde ki uçak bileti ve diğer turizm faaliyetlerinin satışının yapıldığı web adresimiz 2013 yılında faaliyete geçmiştir.

Kurumsal seyahat danışmanı hüviyeti ile hareket eden AdminTour son dakika yolcularının yanı sıra kurumsal firmalara da seyahat ihtiyaçlarında en kaliteli hizmeti en hızlı ve en ekonomik şekilde verme üzerine kurulmuştur. Bizi havayolu web sitesinden ayıran fark biz kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak kendi firmamız gibi hareket ederek müşterilerimize seçenekler sunup, alacakları hizmetin tüm fayda ve noksanlıklarını kendilerine açık ve net bir şekilde bildirir ve onların talepleri doğrultusunda en doğru hizmeti kendilerine sunarız. Havayollarının kurumsal firmalara tanıdığı kurumsal ( Corporate ) anlaşmalarını sunmak, otellerin promosyon zamanlarını bildirmek, organizasyonlarını en ucuza mal edebilmeleri için gerekli koşulları sağlamak, kararsız kaldıkları seyahatlerde onlara bir nevi seyahat koçu gibi yönlendirerek seyahatlerinin hayatlarında faydalı ve keyifli bir anı olarak kalmalarını sağlamak başlıca görevlerimiz arasındadır. Unutmayın biz sizin yanınızdayız. Biz kazancımızı sizden değil anlaşmalı olduğumuz havayolları, oteller ve araç kiralama firmalarından alıyoruz.

Vizyonumuz;

Vizyonumuz, büyümekte ve gelişmekte olan şirketimiz ile onun bünyesinde bulunan modabilet.com web sitemiz her geçen gün yenilenerek siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacını güderek aralıksız çalışmalarına devam edip bulunduğumuz sektörde en üste seviyelere tırmanmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz;

Tüm seyahatleriniz için sizlerehızlı bir şekilde,  fazla vakit kaybetmeden, en uygun ve en ekonomik alternatifler yönünde çözümler sunarak kolaylıkla uçak bileti satın alma işlemini gerçekleştirmeniz ve memnun bir şekilde alışverişlerinizi tamamlamanızdır. Uçak bileti satın alma işleminizi tamamladıktan sonra oluşabilecek herhangi bir sorununuz için çözüm odaklı yaklaşımımız da hizmet anlayışımızın belli başlı unsurları arasında bulunmaktadır.

Modabilet.com uçak bileti satış sitemiz yurtiçi ve yurtdışı tüm havayolları için müşterilerine ve web sitesi ziyaretçilerine uygun, ekonomik ve güvenli bir şekilde uçak bileti satın almasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. İnternet satış sitemiz sizin talep etmiş olduğunuz parkur ve tarihegöre uçuşunuz için en uygun olanından kademe kademe artacak şekilde tüm havayolu alternatiflerini aynı ekran üzerinde görüntüleyip karşılaştırma yapabilmenizi sağlayacak şekilde tarafınıza sunmaktadır. Bunun yanı sıra uçuşunuzu gerçekleştireceğiniz parkur için belirlemiş olduğunuz havayolunu seçerek te sadece bu havayolunun uçuşlarını görüntülemeniz mümkün. Böylelikle vakit kaybı yaşamamız olursunuz. Web sitemize giriş yaptığınızda havayollarına ait promosyon ve kampanyalardan haberdar olmanız neticesinde uçuş yapacağınız destinasyon için sizi ilgili havayollarına yönlendirmiş olup uygun, indirimlive ekonomik olan fiyatlardan siz değerli müşterilerimizin faydalanmasını sağlayacağız.

www.modabilet.com web sitemiz sizlere uçak bileti satın alımı esnasında ödemelerinizde hem güvenilirlik hem de kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kredi kartınız ile yapacağınız ödeme esnasında 3D sistemi ile bilet ücreti tahsil edilmekte olup bunun yanısıra kredi kartlarına da şirketimiz ile ilgili bankanın anlaşma durumuna göre 9 a varan taksit imkanı ile siz değerli müşterilerine ödeme kolaylığı ayrıcalığı da tanımaktadır.

>