+0 850 532 15 22[email protected]

Onur Air Uçak Bileti

  • uçak bileti

Onur Air Havayolları Künye Bilgileri

Kuruluş
Uçak Sayısı
Uçuş Noktaları
IATA Kodu
Merkezi
1992 25 Uçak 26 Nokta 8Q İstanbul

Onur Air En Ucuz Yurt İçi Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Tarih
Havayolu
Tutar
İstanbul
Antalya
17.12.2017
Onur Air
62 TL
Antalya
İstanbul
12.01.2018
Onur Air
62 TL
İstanbul
Samsun
11.12.2017
Onur Air
65 TL
Gaziantep
İstanbul
09.12.2017
Onur Air
84 TL
İstanbul
Gaziantep
22.01.2018
Onur Air
85 TL
İstanbul
Trabzon
26.01.2018
Onur Air
94 TL

 

Onur Air En Ucuz Yurt Dışı  Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Tarih
Havayolu
Tutar
Düsseldorf
İstanbul
14.12.2017
Onur Air
217 TL
İstanbul
Moskova
18.11.2017
Onur Air
267 TL
İstanbul 
Berlin
15.12.2017
Onur Air
278 TL
İstanbul
Odessa
20.12.2017
Onur Air
278 TL
Berlin
İzmir
16.12.2017
Onur Air
355 TL
Adana
Bakü
18.01.2017
Onur Air
565 TL

Onur Air Hakkında

Onur Air, 1992 yılında Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı merkezli olarak kurulmuş hava yolu firmasıdır. Yurt içi düzenlediği uçuşların yanı sıra 20 ayrı ülkeye de uçuşlar düzenleyen hava yolu firması 1992 yılının Mayıs ayından itibaren hizmet vermektedir.

Onur air uçak bileti fiyatlarını sorgulayabilir, Onur air en ucuz uçak biletini Modabilet.com üzerinden üstelik vade farksız 6 taksit ile satın alabilirsiniz.

Onur Air OnurExtra Programı

Onur Air kapsamında yürütülen OnurExtra programı müşterilerinin puan kazanması ve daha sonrasında bu puanlarla ücretsiz veya indirimli bilet almasını hedefleyen programdır. İç ve dış hatlarda kullanılabilen puan hesaplaması nda 1 puan 0,01 TL ye denk gelmektedir. Uçuş millerinize göre hesaplanan puanlarınızı dilediğiniz zaman kullanma imkanı sunan OnurExtra herhangi bir karta ihtiyaç duymadan online olarak başvuru yapmanız durumunda tarafınıza verilen üyelik numarası ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Onur Air Bagaj Kuralları

Onur Air bagaj kuralları uluslararası alanda uygulanan bagaj kurallarına tabii olarak uygulanmaktadır. Onur Air biletiniz sırasında belirtilen bagaj ağırlığından fazla olan bagajlar için ekstra ücret alınmaktadır. Kilogram başına bagaj ücreti 6 TL dir.

Bagaj sınıfında kabul edilmeyen naylon poşet, çuval gibi eşyalar uçakla taşınmamaktadır. Ayrıca tehlikeli madde sınıfında olan ve seyahat ettiğiniz ülkenin yasal kuralları dışında olan eşyalarınız da bagaj olarak kabul edilmez ve Onur Air tarafından taşınmaz.

El bagajınızda veya uçak altı kayıtlı bagajınızda akıcı, yanıcı eşyalara ek olarak kırılabilir eşyalar da taşınmamaktadır.  Belirtilen miktardan çok fazla olan bagajlar yolcunun fazla bagaj ödemesi yapması durumunda dahi taşınmayabilir ve bu durumda kargo ile sevk işlemi gerçekleştirilebilir.

Uçak Altı/ Kayıtlı Bagaj

Onur Air görevlileri tarafından gerçekleştirilen check-in işlemi sırasında kabul edilen bagajlar biletinizde de belirtildiği sınırlar çerçevesinde ve 15 kilogramlık parçalar dahilin de olmalıdır. Belirtilen ağırlıktan fazla olan parçalar için ekstra fazla ücret uygulaması gerçekleştirilir.

Uçak altı bagaj sınırı yurt içi uçuşlarda 15 kilogram, dış hat uçuşlarda ise promosyon biletlerde 20 kilogram, esnek biletlerde 25 kilogram, ekstra esnek biletlerde ise bagaj ağırlık hakkı 30 kilogram kadardır.

Uçak altı iki yaşından küçük ve bebek yolcuların bagaj hakkı ise yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda 10 kilogram olarak belirtilmiştir. Bu miktardan fazla her bir kilogram yine 6 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Uçak altı bagajlarda taşınmak üzere özel eşyalardan spor malzemeleri iç hatlar uçuşlarda her bir takım başına 24 TL’dir. Bagajınızı aldığınız durumda hasarlı olması durumunda ise havalimanı içerisinde yer alan Onur Air merkezine başvurarak tutanak tutturmanız istenmektedir.

El Bagajı

Onur Air El bagajı niteliğinde ki 6 kg ağırlığında ve 55x40x23 cm boyutlarında olmalıdır. El bagajı statüsünde olmayan ağırlığı aşan eşyalarda ek ücret alınmaktadır. Boyutu aşan el bagajları ise Onur Air uçak altı bagajı olarak kabul edilmektedir.

El bagajları da Onur Air görevlileri tarafından check-in sırasında uçak altı bagajı ile beraber kontrol edilmekte ve üzerine yolcu ismi ve bilgilerinin yer aldığı etiket yapıştırılmaktadır. El bagajlarında herhangi bir sorumluluk kabul etmeyen Onur Air, uçak altı bagajlarında güvenlik sebebi ile kilidi açılan veya hasar gören bagajlar dışında bütün sorumluluğu kabul etmektedir.

Onur Air Uçuş Noktaları

Onur Air iç hatlarda Adana, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elâzığ, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Malatya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon’ uçuş düzenlemektedir.

Dış hatlarda ise Azerbaycan-Gence, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin’de Lefkoşa, İran’da Urmiye, Norveç’de Oslo, Ukrayna’da Odessa,  Danimarka’da Kopenhag, Hollanda’da Amsterdam, Irak’da Erbil uçuş noktalarına sahiptir.

Onur Air uçak bileti için modabilet.com web sitesini ziyaret edebilir ve online olarak zaman kaybetmeden ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz. Dilerseniz gideceğiniz yer için tüm otel konaklamalarınızı modatatil.com üzerinden rezerve edebilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları

» Türk Hava Yolları                           » Pegasus

» AtlasGlobal                                     » SunExpress

» Anadolu Jet                                    » Borajet

>