+0 850 532 15 22[email protected]

Online check in işlemi

  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • modabilet mobil

Online Check-in;

Modabilet.com internet sitemizden uçak biletinizi satın alıp havalimanına varıldığı an itibariyle ilgili görevliye bagajları teslim etme;  uçak biletinizin yanı sıra nüfus cüzdanı veya pasaport kontrolü , uçaktaki koltuk numaranızın ayarlanması gibi işlemlere check-in denilmektedir. Havalimanına vardığınız esnada eğer bagajınız yoksa tamamen zaman kaybetmemek açısından www.modabilet.com uçak bileti satış sitemizi ziyaret ederek satın almış olduğunuz havayoluna ait uçak bileti için önceden online check-in işleminizi bilgisayarınızdan, tabletinizden yada ceb telefonunuzdan tamamlayabilir ve uçuş öncesi koltuk numaranızı belirleyip zamandan kazanabilirsiniz. Online check-in işleminizi yapabilmek için www.modabilet.com satış sitemizden uçak biletinizi satın almış olduğunuz havayolunun linkini tıklayarak yolcu adı, soyadı, elektronik bilet numarası veya rezervasyon yani pnr numarası ile ilgili alanları doldurarak istemiş olduğunuz koltuk numarasını belirleyip online check-in işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Online Check in ne zaman yapılır ?

Online check in işlemi her havayolu için farklı olabilmekle beraber bir çoğu için uçuştan en fazla 24 saat önce ve en az 90 dakika kala internet üzerinden yapabilirsiniz.

Cep Telefonu üzerinden check in yapılabilir mi ?

Uçak biletini aldığınız havayolunun ceb telefonu uygulamasını telefonunuza indirerek veya cep telefonunuzdan Modabilet.com ya da havayolu web sitesine girerek check in işlemi yapabilirsiniz. Havayolu tarafından telefonunuza gelen mesaj sayesinde kağıt çıktısını almadan telefonunuza gelen karekod mesajını göstererek uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz gideceğiniz yer için tüm otel konaklamalarınızı kardeş web sitemiz olan modatatil.com üzerinden rezerve edebilirsiniz.

 

 

>