+0 850 532 15 22[email protected]

Havaalanı transfer hizmetleri

  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • uçak bileti

Havaalanı Transferi

Havaalanı transferleri, sabit olarak belirli güzergâhlardan havaalanlarına gerçekleştirilen transferlerdir. Modabilet.com olarak uçak bileti alımlarınız sırasında veya sonrasında telefonla bizi arayarak belirtmeniz durumunda havaalanı transferlerimizden belirlenen standart ücretler dâhilinde yararlanabilirsiniz.

Uçağı kaçırdım derdinden kurtulmak ve uzak mesafelerde yer alan havaalanlarına rahatça ulaşım sağlayabilmek için modabilet.com olarak sizlere sunduğumuz havaalanı transfer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

VIP Transfer

Konforunuza düşkünseniz ve rahat bir yolculuk geçirmek istiyorsanız VIP araçlarımızla modabilet.com olarak sizleri mutlu etmek için hizmetinizdeyiz. VIP transfer hizmeti kapsamında sizleri istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere kadar konforlu araçlarımızla götürüyor ve araçlarımızda bulunan her türlü ikramdan ve hizmetten yararlanmanızı sağlıyoruz. Modabilet.com olarak sadece konforlu ve sorunsuz bir uçak yolculuğu yapmanızı sağlamıyor aynı zamanda gideceğiniz yere kadar VIP Transfer hizmeti de veriyoruz.

VIP Transfer hizmetimizden şehir içi veya havaalanı transferleri sırasında da yararlanabileceğiniz gibi istediğiniz her saatte hizmet veriyoruz.

Şoförlü Araç Kiralama

Araç kullanma derdinden kurtulmak ve arka koltukta keyifle yolu izlemek istiyorsanız o halde modabilet.com aracılığı ile şoförlü araç kiralayabilirsiniz. Uçak bileti satışı yanında araba kiralama hizmeti yanında ayrıca şoförlü araç kiralama hizmeti ile güvenli bir yolculuk yapma imkanı sunuyoruz.

Tecrübeli ve işinde en iyisi olan şoförler ile yolların tadını çıkartmak için tek yapmanız gereken modabilet.com üzerinden bizlere ulaşmak.

Grup Transfer

Grup olarak seyahat ediyorsanız veya grup olarak transfer hizmetinden yararlanmak istiyorsanız grup transferlerine uygun olan araçlarımla sizlere grup transfer hizmeti de sunuyoruz. Toplu olarak gerçekleştirilen grup transferlerinde dilediğiniz bölgeden sizi alarak istediğiniz yere kadar götürüyoruz. Modabilet.com olarak grup bilet satışlarına ek olarak grup transferi ile de sizlere hizmet vermekteyiz.

Günlük Şehir Turları

Seyahatinize birde şehir turu eklemek isterseniz o hale sizler için belirlediğimiz bulunduğunuz şehirde eşsiz bir deneyim yaşamanız ve tarihini, kültürünü keşfetmeniz için modabilet.com olarak günlük şehir turları hizmeti de sunuyoruz. Bir gün içerisinde grup olarak veya bireysel olarak da günlük şehir turlarımıza katılabilir ve seyahatinizde keşfedilmemiş yerleri keşfetmek için bizimle modabilet.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Tüm tur taleplerinizi modatatil.com üzerinden rezerve edebilirsiniz.

>