+0 850 532 15 22[email protected]

Borajet Uçak Bileti

  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • uçak bileti

Borajet Hakkında

İstanbul’da kurulan ve ilk bölgesel uçuşlar gerçekleştiren Borajet hava yolu firması aynı zamanda küçük gövdeli kısa mesafede iniş yapabilen uçakları ile 2010 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Borajet Hava Yollarının en ucuz uçak bileti kampanyalarına Modabilet.com üzerinden ulaşabilir, bu uçak bileti kampanyalarından faydalanıp en ucuz borajet biletini satın alabilirsiniz.

Fly Borajet Programı

Fly Borajet programı, Borajet hava yolu firmasının Borajet kullanıcılarına sunduğu hizmetlerden birisidir. Borajet hava yolu tercih eden müşterileri için hazırladıkları üç farklı Platin, Gold ve Classic kart çeşitleri ile farklı avantajlar sunmaktadırlar. Uçtukları millere göre puan kazanma sistemine dayalı Fly Borajet kullanıcıları puanları ile ücretsiz veya indirimli bilet alma imkanı da sunmaktadırlar. Online olarak başvuru formunun doldurulması ile FLy Borajet üyesi olabilir ve Borajet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Borajet Bagaj Kuralları

Borajet bagaj kuralları uluslar arası uçuşlarda geçerli lan bagaj kuralları kapsamındadır.  Tehlikeli ve yanıcı maddeleri taşımayan Borajet ayrıca akışkan ve sıvı eşyaların taşınmasında da sıvı taşıma kurallarını uygulamaktadır.

Bagaj kapsamında yer almayan plastik poşet, bidon, çuval gibi eşyaları da bagaj olarak kabul etmeyen Borajet de belirlediği kilogramı aşan bagajlar içinde kilogram başına ücret tarifesi uygulamaktadır. Serbest bagaj hakkı dahilin de olsa dahi tek bir parçanın 32 kilogramı aştığı bagajları kabul etmemektedir.

Borajet fazla bagaj kuralları iç hat direk uçuşlarında kg başına 7 TL olarak ücretlendirilmektedir. Dış hat direk uçuşlarında ise 14 TL ücret alınmaktadır.

Kabin/ El Bagajı

Borajet ile seyahatlerinizde el bagajınız olarak yanınıza alacağınız bagajınız üst raflarda veya ayak altına sığabilecek 50x20x35 cm ölçülerinde ve 5 kilogram ağırlığında olmalıdır. Borajet biletinizde check-in sırasında kontrol edilen el bagajınız belirtilen ölçülerde değilse Borajet kabin bagajı kapsamında kabul edilmez ve kayıtlı bagaj olarak uçak altında taşınır. Ağırlığı belirtilen sınırlardan fazla ise fazla bagaj uygulaması kapsamında kilogram başına ücret tahsil edilir.

El bagajlarınızda check-in sırasında yapıştırılan etiket çıkartılmamalıdır ve üzerine isim ve adres etiketi de bulundurulması gerekmektedir.

Kayıtlı Bagaj

Kayıtlı bagaj kapsamında kabul edilen ve uçak altında taşınmak üzere ücretsiz bagaj hizmeti veren Borajet, kayıtlı bagajlar kapsamında sadece bagaj olarak kabul edilen ürünleri almaktadır. İçerisinde sıvı veya akışkan koku yapıcı ürünler bulunan bagajlar kabul edilmemektedir. Kayıtlı bagajlarınız için belirtilen miktarlar aynı zaman da Borajet’in serbest bagaj kapsamında olup iç hat uçuşlarında 15, dış hat uçuşlarında 20, Almanya uçuşlarında ise 30 kilogram olarak belirtilmiştir.

Fazla bagaj ücreti ödense dahi 32 kilogramdan fazla tek parça bagajlar kabul edilmemektedir.   Uçak altında taşınacak bagajların belirtilen sınırlar çerçevesinde olmaması durumunda Borajet check-in sırasında tarafınıza bilgi verilmektedir.

Check-in sırasında tarafınıza verilen ve bagajınızın üzerine yapıştırılan etiketler bagajınızı havalimanından teslim alıncaya kadar kaybedilmemeli veya atılmamalıdır.

Borajet Uçuş Noktaları

Borajet yurt içi uçuş noktaları arasında Adana- Şakirpaşa Havalimanı, Ankara - Esenboğa Uluslararası Havalimanı, Antalya- Gazipaşa Havalimanı, Balıkesir- Edremit Körfez Havaalanı, Bursa -Bursa Yenişehir Havalimanı, Diyarbakır-Diyarbakır Havalimanı, Çanakkale- Çanakkale Havalimanı, Hata- Hatay Havalimanı, İstanbul- Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, İzmir- Adnan Menderes Havalimanı, Muğla- Dalaman Havalimanı, Muğla-Milas-Bodrum Havalimanı, Sinop- Sinop Havalimanı, Siirt- Siirt Havalimanı, Trabzon- Trabzon Havalimanı, Tokat- Tokat Havalimanı, Uşak- Uşak Havalimanı yer almaktadır.

Dış hatlardan ise Yunanistan’da Mykonos - Mykonos Adası Ulusal Havalimanı, Rodos- Rodos Uluslararası Havalimanı,  Fransa’dan Dole- Dole–Jura Havalimanı,  Lübnan’da Beyrut-Beyrut-Rafic Hariri Uluslararası Havalimanı,  KKTC Lefkoşa-Ercan Havalimanı’na hizmet vermektedir. Dilerseniz gideceğiniz yer için tüm otel konaklamalarınızı modatatil.com üzerinden rezerve edebilirsiniz.

>