+0 850 532 15 22info@modabilet.com

İzmir Van Uçak Bileti

  • uçak bileti
  • modabilet mobil

İzmir - Van Uçak Bileti Fiyatlarını Kolayca Sorgulayabilirsiniz.

İzmir - Van uçak bileti satışları seyahat acentalarına ek olarak internetten modabilet.com web sitesi ve telefonla 0850 532 15 22 numaralı çağrı merkezinden yapılmaktadır.

İzmir-Van uçak bileti sorgulama sonucunda, İzmir-Van uçuş gerçekleştiren Pegasus, Sun Express, Anadolu Jet ve Türk Hava Yollarına ait uçak sefer bilgilerine ve uçak bileti fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

İzmir-Van uçak bileti fiyatları hava yolu firmalarına ve uçuş gerçekleştirildikleri zamana göre farklılık göstermektedir. Sabit bilet fiyat uygulaması bulunmayan İzmir- Van uçak bileti fiyatlarına dair en güncel bilgilere hava yollarının veri tabanlarından alarak sizlere sunan modabilet.com web sitesi üzerinden biletlerinizi alırken kredi kartınıza sunulan taksit imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

İzmir Hakkında

Türkiye’nin Ege bölgesinde yer alan ve Ege’nin incisi olarak anılan İzmir, hoşgörü kenti olmasıyla da dikkat çekmektedir.

İzmir körfezi etrafında kurulan kent, tarih boyunca ev sahipliği yaptığı medeniyetler için önemli bir liman kent olmuştur. Sanayi ve turizmin beraber geliştiği kent hızlı bir gelişim göstermesi de yine liman kenti olmasından kaynaklanmaktadır.

İzmir’de gezilecek yerler arasında tarihi yerler kadar doğal yapılarda dikkat çekmektedir. Roma imparatorluğunun en büyük kenti olan Efes’e ev sahipliği yapan İzmir’de Çeşme Adası, Kadife Kale, Kızlar Ağası, İsa Bey Camii, Baş Durak Camii, Şirince Köyü görülmesi gereken yerler arasındadır.

İzmir içerisinde hafif metro, otobüs ve dolmuşlar ile ulaşım sağlanırken şehirler arası ulaşımda demiryolu, kara yolu ve 1987 yılından itibaren de hizmet veren havalimanı aracılığı ile hava yoluyla ulaşım sağlanabilmektedir.

Van Hakkında

Van, Doğu Anadolu bölgesinde Van Gölü etrafında kurulan önemli bir kenttir. Sert Karasal iklimin görüldüğü kent, Ağrı, Bitlis, Siirt ile sınırları bulunmaktadır. Sınırı bulunduğu illere göre daha gelişmiş olan Van’ın İran ile sınır kapısının olması ve bulunduğu bölgeden büyük yüzölçümüne de sahip olması bu kentin gelişimine önemli bir role sahiptir.

En büyük ve kapalı havza özelliğinde olan Van Gölü, verimliliği arttırmış ve bu nedenle de bu bölgenin halkını önemli ölçüde tarıma yönelmesini sağlamıştır.

Van’da gezilerek ve görülmesi gereken yerler arasında ilk sırada yer alan Van Gölü’nden sonra Van Kalesi, Adır Adası, Adır Kilisesi, Zernek Kalesi, Şeytan Köprüsü, Van Kedi Evi ve Van Müzesi’ de gezilebilecek yerler arasındadır. Özellikle eski Van evleri yöresel yemeklerin önemli bir yeridir.

Van’a ulaşım kara yolu, demir yolu ve hava yolu sağlanmaktadır. 


>