+0 850 532 15 22[email protected]

Ankara Malatya Uçak Bileti

  • uçak bileti

Ankara- Malatya Uçak Bileti Fiyatlarını Sorgulayın.

Ankara- Malatya uçak bileti satışları internet üzerinden uçak bileti satışı gerçekleştiren 150’den fazla hava yolunun temsilcisi olan modabilet.com web sitesi ve telefonla 0850 532 15 22 numaralı çağrı merkezi aracılığı gerçekleştirilmektedir.

Ankara- Malatya uçak bileti sorgulama sonucunda, Ankara- Malatya uçuş gerçekleştiren Anadolu Jet, Pegasus ve Türk Hava Yollarına ait uçak sefer bilgilerine ve bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Ankara- Malatya uçak bileti fiyatları hava yolu firmalarına ve tarihlere göre farklılık göstermektedir.  Bütçenize en uygun bileti bulabilmeniz için özel olarak hava yollarının veri tabanlar ondan en güncel fiyatları listeleyen modabilet.com web sitesi üzerinden fiyat görüntülemesi yaparak uçak biletinizi kredi kartınızla birkaç dakika içerisinde kolaylıkla alabilirsiniz.

Ankara Hakkında

Ankara, Türkiye’nin İstanbul’dan sonraki en önemli ve en kalabalık kentidir. Türkiye’nin başkenti olan Ankara, doğu ve batı arasında bağlantı oluşturduğundan kaynaklı coğrafi ve siyasi olarak da büyük bir öneme sahiptir.

Ankara’da, Türkiye Cumhuriyeti’ne ait bir çok devlet kurumu yer almaktadır. Bunlardan en önemlileri arasında, Türkiye Büyük Millet Meclisidir. Ayrıca Türkiye Atom Enerjileri Kurumu, TÜBİTAK, Aselsan,  ROKETSAN gibi bilim alanında da önemli araştırmalara imza atan kurumlar Ankara’da yer almaktadır.

Ankara’da bir diğer önemli yapı ise Anıtkabir’dir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu olan Mustafa Kemal Atatürk için yaptırılan anıt mezar özelliğindeki Anıt Kabir tarihi açıdan önemli bir müzedir.

Ankara içerisinde ulaşım hafif metro, otobüs ve dolmuşlarla sağlanırken, şehirler arası ulaşım da demir yolu, hava yolu ve kara yolu kullanılmaktadır.

Malatya Hakkında

Malatya, Türkiye’nin %80 oranında kayısı üretiminin gerçekleştirildiği, Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan şehirdir.

Sivas, Adıyaman, Kayseri, Tunceli, Elazığ ve Erzincan ile sınırı bulunan kentte bu kentlere göre daha ılıman bir hava hakimdir.

Tarihte farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan Malatya’da gezilecek yerler Gürpınar Şelalesi, Malatya Başkonaklar Etnografya Müzesi,  Malatya Müzesi, Battal Gazi ulu Camii, Levent Vadisi, Hasan Gazi Türbesi, Somoncu Baba Türbesi olarak sıralanabilir.

Malatya’ya ulaşım kara yolu, demir yolu ve 1941 yılında hizmete açılan havalimanı aracılığı ile hava yolu ile sağlanabilmektedir.

Konaklama : 

Otel : Tüm otel konaklamalarınızı kardeş web sitemiz olan modatatil.com üzerinden rezerve edebilirsiniz.

>