+0 850 532 15 22[email protected]

Sunexpress Uçak Bileti

  • uçak bileti

           Sun Express Havayolları Künye Bilgileri
                     Kuruluş
  Uçak Sayısı
  Uçuş Noktaları
  IATA Kodu
  Merkezi
 
  1989   70 Uçak   70 Nokta   XQ   Antalya

 

 

SunExpress En Ucuz Yurt İçi Uçak Biletleri

 

 

Sunexpress En Ucuz Yurt Dışı  Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Tarih
Havayolu
Tutar
  Kalkış
Varış
Tarih
Havayolu
Tutar
Adana
İzmir
17.12.2017
SunExpress
49 TL
  İzmir
Basel
14.12.2017
SunExpress
418 TL
Antalya
İstanbul
11.01.2018
SunExpress
39 TL

 

İzmir
Amsterdam
18.11.2017
SunExpress
383 TL
İzmir
Gaziantep
10.12.2017
SunExpress
84 TL
  İzmir
Frankfurt
15.12.2017
SunExpress
383 TL
İstanbul
İzmir
08.12.2017
SunExpress
39 TL
  İzmir
Dortmund
20.12.2017
SunExpress
383 TL
İzmir
İstanbul
21.01.2018
SunExpress
39 TL
  Antalya
Köln / Bonn
16.12.2017
SunExpress
427 TL
İstanbul
Diyarbakır
25.01.2018
SunExpress
84 TL
  Antalya
Viyana
18.01.2017
SunExpress
383 TL

 

Sun Express Hakkında

Sun Express 1989 yılında Antalya merkezli olarak kurulan hava yolu şirketidir. Genel olarak tatil bölgelerine ve Avrupa’ya hizmet veren hava yolu firması 2006 yılında İzmir’e, 2008 yılında da Sabiha Gökçene de merkez açarak üç adet merkeze sahiptir.

2010 yılında bir ilki gerçekleştirerek Anadolu’dan direk Almanya’ya tarifeli uçuşlar gerçekleştirmiş ve gördüğü ilgiden sonra 2011 yılında da Almanya’da SunExpress Deutschland’i kurmuştur.

Modabilet.com üzerinden Sunexpress Hava Yollarının en uygun uçak biletini görüntüleyip kolayca satın alabilirsiniz.

Sun Express Sun Points Programı

Sun Express müşterilerine sunduğu Sun Points programı dahilinde kartınızla yapacağınız uçak bileti alışverişleriniz de puan kazanmanızı ve bu puanlar ile ücretsiz uçak bileti almanızı hedeflemektedir. Ayrıca Sun Point üyelerinin dahil olabileceği iki farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlar Sun Points Blue ve Sun Points Orange ‘dır. Dahil olduğunuz karta göre uçuş sayınıza göre ekstra bagaj hakkı gibi farklı hizmetler de sunan sun Point üyeliği online olarak yapılmakta ve kartınız üyelik işlemi sırasında belirttiğiniz adrese geldikten sonrasında kartınız kullanıma açılarak sun Point üyesi olarak Sun Express avantajlarından ve kampanyalarından faydalanmaya başlayabilmeniz sağlanmaktadır.

Sun Express Bagaj Kuralları

SunExpress bagaj kuralları arasında genel olarak hava yolu taşımacılığında uygulanan kurallar olan tehlikeli madde taşınması yasaktır. Ayrıca akıcı ve yanıcı maddeler in taşınmasını da yasaklamış olan Sun Express son çıkan kanunla da sıvı ürünlerin taşınmasında da sınırlamalara uymaktadır.

Sun Express uçuşlarında uçulan bölgeye göre bagaj ağırlıkları 15 ile 40 kilogram arasında değişmektedir. El bagajında ise 6 kg sınırlaması getiren hava yolu şirketi yolcularının özellikle bagaj üzerine isim soy isim ve adres bilgilerini de yazmasını istemektedir.  Buna ek olarak güvenlik amaçlı bagajların kilitli olmamasını isteyen Sun Express bagajların kilitli olması durumunda ve kontrol sırasında doğacak zararlardan da sorumluluk kabul etmemektedir.

Sun Express bagaj sınırları bilet alımı sırasında güzergaha göre belirtilmektedir. Belirtilen sınırlar çerçevesinde olmayan bagajlar için kilogram başına dış hat uçuşlarında 10€, iç hat yolcularının fazla bagaj ücreti ise kilogram başına 6 TL olarak belirlenmiştir. Fazla bagaj ücreti  check-in sırasında görevliler tarafından tahsil edilmektedir.

Önceden de kampanyalı olarak fazla bagaj satın alma imkanı sunan Sun Express, bagajınızın aldığınız fazla bagaj miktarından düşük olması durumda ücret iadesi yapmamaktadır.

Kayıtlı Uçak Altı Bagaj

Kayıtlı uçak altı bagaj uygulaması bulunan Sun Express de müşterilerine belirli bir sınıra kadar ücretsiz bagaj hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz olarak uçağın alt kısmında taşınan bagajların uluslararası alanda güvenliği tehdit edici eşyaların taşınmadığından, bagajınız da tehlikeli ve yanıcı madde olması durumunda bagajınız kabul edilmez. Bagaj statüsünde olmayan teneke veya bidon gibi eşyalarda kabul edilmemektedir.

Kayıtlı uçak altı yurt dışı biletinizin Eco sınıfında olması durumunda bagaj sınırınız 20 kilogram, Sun Classic sınıfı yolcuların ücretsiz bagaj sınırı max.25  kilogram, Sun Premium bilet sahiplerinin ücretsiz bagaj hakkı ise 30 kilogram kadardır. Güzergaha göre farklılık gösteren bagaj miktarları modailet.com üzerinden aldığınız biletler de belirtilmektedir.

Yurt dışı merkezli Türkiye  uçuşlarındada ise kayıtlı uçak altı bagaj miktarları Antalya, Alanya/Gazipaşa, Bodrum, Dalaman varış noktaları için SunEco bilet sahiplerinde 20, SunClassic bilet sahiplerinde 25, SunPremium bilet sahiplerine ise 35 kilograma kadar ücretsiz olarak taşınmaktadır. Türkiye’nin diğer noktalarında ise ücretsiz bagaj miktarları bilet sınıfınıza göre düşükten yükseğe 30,35,40 kilogram olarak belirtilmiştir.

Yurt içi uçuşlarda ise bilet sınıfınıza göre ücretsiz olarak taşınan bagaj ağırlıkları 15, 20, 25 kilogram kadardır. Bu sınırlar dışında kalan bagajlar fazla bagaj uygulamasına tabi olarak ücretli olarak taşınmaktadır.

Kabin Bagaj /El Bagajı

Sun Express el bagalı uygulaması kapsamında sadece 6 kilogramağırlığında ki eşyalar el bagajı olarak kabul edilmektedir. Uçağa biniş aşamasında check-in sırasında belirtilen koşullar kapsamında olmayan bagajlar uçak altı bagajı olarak veya kargo ile kargo ücreti kapsamında taşınmaktadır.

El bagajın ölçüleri 55x40x20 cm fazla olan eşyalar da uçağa kabul edilmemektedir.

Ayrıca el bagajı içerisinde kesici aletler sınıfında yer alan çakı, tırnak makası, örgü şişi gibi sivri uçlu eşyalar da el bagajında taşınması yasak olan eşyalar arasındadır.

Çakı, bıçak, tırnak makası, örgü şişi vb. kesici ve sivri uçlu malzemelerin el bagajında taşınması yasaktır. El bagajı kapsamında taşınabilecek eşyalar arasında el çantası, mont veya kaban, baston, bebek arabası veya bebek taşıma çantası, küçük kamera veya dürbün olarak belirten Sun Express bu eşyalar dışındaki eşyaları el bagajı olarak kabin içerisine almamaktadır.

Sun Express Uçuş Noktaları

Sun Express yurt içi ve yurt dışı merkezli birçok uçuş noktasına sahiptir. Yurt içi uçuş noktaları İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İzmir, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Samsun, Trabzon, Van, Kayseri, Antalya, Erzincan, Konya, Malatya, Trabzon, Kars’dır.

Yurt dışında ise uçuş gerçekleştirdiği yerler arasında Viyana, Salzburg, Basel, Zürih, Lüksemburg, Berlin, Bremen, Dresden, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Köln, Lezipzig,  Aitna, Londra gibi farklı 25 farklı nokta yer almaktadır. Dilerseniz gideceğiniz yer için tüm otel konaklamalarınızı modatatil.com üzerinden rezerve edebilirsiniz.

Diğer Hava Yolları

» Türk Hava Yolları   ( THY )             » Pegasus

» AtlasGlobal                                     » Onur Air

» Anadolu Jet                                    » Borajet

 

>