+0 850 532 15 22[email protected]

Anadolujet Uçak Bileti

  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • uçak bileti

Anadolu Jet En Ucuz Yurt İçi Uçak Biletleri

 

Kalkış
Varış
Tarih
Havayolu
Tutar
İstanbul
Antalya
15.12.2017
THY
40 TL
Ankara
Erzurum
11.01.2018
THY
40 TL
Gaziantep
İzmir
12.12.2017
THY
65 TL
İstanbul
Trabzon
10.12.2017
THY
67 TL
Ankara
İstanbul
23.01.2018
THY
74 TL
İstanbul
Adana
17.01.2018
THY
94 TL
İzmir
Ankara
12.12.2017
THY
44 TL
Ankara
Bodrum
27.01.2018
THY
40 TL

 

Popüler Anadolu Jet Uçuşları

 

Kalkış Varış Tarih Havayolu Tutar
İstanbul
Trabzon
17.11.2017
Anadolu Jet
44 TL
Ankara
Mardin
11.12.2017
Anadolu Jet
40 TL
Trabzon
Ankara
15.11.2017
Anadolu Jet
44 TL
Antalya
İzmir
20.12.2017
Anadolu Jet
44 TL
Diyarbakır
İstanbul
03.11.2017
Anadolu Jet
94 TL
İstanbul
Antalya
15.01.2018
Anadolu Jet
55 TL
Adana 
İstanbul
17.02.2018
Anadolu Jet
75 TL
İzmir
Mardin
18.01.2017
Anadolu Jet
95 TL

 

Anadolu Jet Künye Bilgileri
Kuruluş
Uçak Sayısı
Uçuş Noktaları
IATA Kodu
Merkezi
2008 34 Uçak 67 Nokta AJ Ankara

 

Anadolu Jet Hakkında

Anadolu Jet 2008 yılında Türk Hava Yolları tarafından Ankara merkezli olarak kurulan ve Anadolu’ya hava yolu taşımacılığı hizmetini götürmeyi hedefleyen hava yolu şirketidir.

Genel olarak hava yolu taşımacılığında sunulan hizmetlerin sadeleştirilmesi ile bu sadeleştirilmenin biletlere yansıtılması ile maliyetin düşürülmesi sağlanmıştır. Cazip fiyatlarla güvenli, hızlı ve zamanında uçak seferlerinin yaygınlaştırılmasını hedefleyen hava yolu hizmetlerine kesintisiz olarak Türk Hava Yolları işbirliği ile devam etmektedir.

 

Anadolu Jet Miles&Smiles Programı

Türk Hava Yolları tarafından başlatılan ve Anadolu Jet’inde dahil olduğu Miles&Smiles programı kredi kartı olup dört farklı çeşittedir. Kartlar kişilerin kullanımlarına göre farklılık gösterip Classic, Classic Plus, Elite ve Elite Plus olmak üzere kullanıcılarına sunulmaktadır.

Miles&Smiles kapsamında kullanılan kartta biriken puanlar Star Alliance üyesi bütün hava yolu firmalarında kullanılabildiği gibi ayrıca yine Star Alliance üyesi otellerde ve araba kiralama sırasında da kullanılabilmektedir.

Miles&Smiles üyesi olmak için internet üzerinden form doldurmalı ve sonrasında Star Alliance üyesi herhangi bir hava yolu ile seyahat ettikten sonra adresinize gönderilen kartınızı kullanmaya başlayabilir ve Miles&Smiles avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Modabilet.com,  Anadolu jet uçak bileti fiyatları sorgulamınızı kolayca yapabilmeniz ve en ucuz Anadolu jet biletini alabilmenizi sağlamak için geliştirildi.

Anadolu Jet Bagaj Kuralları

Anadolu Jet bagaj kuralları uluslar arası hava yolu taşımacılığı bagaj kuralları kapsamında silahlar ve ateşli silahlar, sivri uçlu silahlar ve keskin malzemeler, spor malzemeleri, patlayıcı ve yanıcı malzemeler, kimyasal ve zehirli maddeler, radyoaktif malzeme kesinlikle bagaj olarak kesinlikle kabul edilmemektedir. Ayrıca tek parça bagajın ağırlığı da 32 klogramdan fazla ise kabul edilmemektedir.

Bagajınız kontrol noktalarında kontrol edildiği gibi check-in sırasında da ebatları ve ağırlığı kontrol edilmektedir. Ekonomik sınıf uçak biletlerinde bagaj ağırlığı 15 kilogramdır. Bu miktardan fazla olan bagajlar için kilogram başına ücret tarifesi uygulanmaktadır.

Kayıtlı Bagaj

Kayıtlı bagaj olarak kabul edilen ve serbest bagaj miktarı ekonomi sınıfı bilet sahipleri için 15 kilogram kadardır. Bundan fazla olan bagajlara bölgesel olarak belirlenen ücret tarifesi uygulanmaktadır. Fazla bagajınız var ise önceden Anadolu Jet bilet satış ofislerinden fazla bagaj satın alabilirsiniz.

Kayıtlı bagaj olarak kabul edilen ve uçak altında taşınacak olan eşyalar bagaj kapsamı dahilinde olmalıdır. Teneke bidon gibi eşyalar kabul edilmemektedir.

El Bagajı

El bagajı olarak tnaımlanan ve uçak kabinine sokabileceğiniz Anadolu Jet tarafından kabul edilen eşyalar arasında battaniye, bebek puseti,  şemsiye, baston, koltuk değneği, küçük kamera, diz üstü bilgisayar yer almaktadır. El bagajlarının toplam ağırlığı 8 kilogramdan fazla olamaz ve boyutları da 23 x 40 x 55 cm olmalıdır. Ağırlığı fazla olan el bagajlarına ücret tarifesi uygulanırken ayak altında veya baş üstü raflarına yerleşmeyecek belirtilen boyutlar dışında olan eşyalar uçak altında taşınmak üzere check-in işlemi sırasında sizden alınır.

Müzik aletleri de el bagajı kapsamında kabul edilmekte ve yanınıza almanıza olanak sağlayan Anadolu Jet ağırlığı belirtilen sınırlardan fazlaysa standart ücret tarifesi üzerinden değerlendirme yaparak ücreti yine check-in işlemi sırasında tahsil etmektedir.

Kabin Bagaj

 Anadolu Jet kabin bagajı uygulamasında, yanınıza almak istediğiniz bagaj için ekstradan bir adet koltuk almanız ve koltuk rezervasyonunuzu önceden yaptırmanız gerekmektedir.  Kabin bagajınız koltuğa sığacak ölçüler de ve en fazla 75 kilogram ağırlığında olmalıdır. Ölçüsü ve ağırlığı uymayan bagajlar kabin bagajı olarak kabul edilmez ve Anadolu Jet firması kabin bagajlarında sorumluluğu tamamen yolcuya vermekte ve herhangi bir sorumluluk almamakla beraber kabin bagajının uçağa taşınması ve indirilmesi de yine yolcu tarafından yapılmaktadır.

Anadolu Jet Uçuş Noktaları

Anadolu Jet daha çok Anadolu bölgelerine hizmet vermekte olup uçuş noktaları Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bingöl, Bursa, Çanakkale, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Hakkari, Hatay, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri, Muğla, Sivas, Malatya, Muş, Uşak , Trabzon gibi 45 farklı şehir yer almaktadır. Dilerseniz tüm otel konaklamalarınızı modatatil.com üzerinden rezerve edebilirsiniz.

Diğer Hava Yolları

» Onur Air                                          » Pegasus

» AtlasGlobal                                     » SunExpress

» Türk Hava Yolları ( THY )               » Borajet

>