+0 850 532 15 22[email protected]

İLKBAHAR ROTALARI

  • uçak bileti
  • uçak bileti
  • uçak bileti

Türkiye dört mevsimi bir arada yaşayan bir ülke olmasının güzelliklerinin yaşarken, yurt dışının güzelliklerini de göz ardı etmemek gerektiğini hatırlatalım. Ülke nüfusumuzun %10 kadar bir kesiminin hala yurt dışına çıkmadığı göz önüne alındığında ve hala pasaportu da olmadığından pasaportsuz gidilebilecek yerleri sizin için araştırdık.

Pasaportum yok bahanesinin arkasına sığınmanıza müsaade etmeden, kışın güzel olduğu kadar sonbahar planlarınızı da yapmanızı öneririz.

Batum

İlk rotamız Karadeniz’in kıyısında güzelliği ve eğlence hayatıyla turistlerin ilgi odağı Batum. İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerden direk uçuşlarla seyahat edebileceğiniz gibi Trabzon veya Kars’tan kara yollarıyla da birkaç saatte varabileceğiniz bir seyahat sonrasında yurt dışına da çıkmış olduğunuz gerçeğini de göz ardı etmeyin. Avrupai yapıları ve güzel sahil şeridinin yanı sıra farklı bitkilerin satıldığı botanik bahçesiyle de dikkat çeken bu şehire, pasaporta gerek olmadan geçişiniz mümkün.

Kiev

Ukrayna’da Türk Lirasının değerli olması ve son düzenlemelerle de Türk vatandaşlarına pasaportsuz ülkeye giriş izin verilmesinden dolayı da her mevsim güzel olan Ukrayna özellikle kışın soğuğundan ziyade baharda daha bir güzeldir. Ukrayna’nın en altın sarısı kubbeleriyle ünlü olan şehirlerinden Kiev ise kışın karlar altında masallardaki şehirler gibi görünürken, baharda ise gündüzleri de canlanan bir şehir olarak bahar rotaları arasında tercihleriniz arasında olmasını öneriyoruz.

Kişinev

Pasaportsuz gidilebilen ülkeler arasında yer alan Moldavya’da yemyeşil doğasıyla dikkat çeken parkları ve gölleriyle ünlüdür. Özellikle ilkbaharda daha da güzelleşen bu şehirde dünyanın en iyi üzümlerinin yetiştiğini ve sonbaharda da şarap mahzenlerinin dolup taştığını söyleyelim. Bunun yanı sıra çok düşük bir bütçeyle oldukça keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Kişinev’e ucuz uçak bileti ulaşabilmek için tek yapmanız gerekense kampanyalarımızı takip etmek ve Modabilet.com web sitemiz üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak sadece basit 3 adımda uçak biletinizi almak.

Girne

Pasaportsuz gidebileceğiniz şehirlerden birisi olan yavru vatanın eşsiz liman manzarasında baharın gelişini kutlayabilmek için en iyi rotalardan biriside Girne’dir.

Liman şehri olan Girne’de ayrıca tarihi eserleri ve son yıllarda açılan yeni otellerin konforundan da faydalanabilmek için yaza göre daha sakin olan bahar mevsimlerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca yılbaşı ve bayramlarda da ünlü sanatçıların konuk olduğu eğlencelerle doyasıya eğlenebilirsiniz. Kıbrıs ve Girne’ ye uçak biletinizi önceden alarak erken rezervasyon avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

Tiflis

Bahar’da gidilecek yerler arasında Tiflis, Gürcistan’ın başkenti. Kura nehri kenarında yer alan bu şehir tarihte ipek yolu olarak bilinen ticaret yolunun üzerinde yer alması kültürel açıdan son derece önemli bir geçmişe sahiptir. Şehirde manastırlar, hanlar ve daha birçok tarihi yapı bulunmaktadır. Türk lirasının da değerli olduğu Tiflis’te bütçenizi zorlanmadan baharı karşılayabilirsiniz. Uçak bileti fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için Tiflis uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz.

Vizesiz seyahat edebileceğiniz diğer şehirler hakkında bilgi almak için modatatil.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz

>